Evropa 2 Live Tour & Hanácká vodka

Evropa 2 a Hanácká vodka spojily síly a svojí roadshow baví lidi po celé České republice.
 Celého projektu se účástníme jako tanečníci Hanácké vodky – Pure spirit dance team. Byli jsme součástí festivalu 90s Explosion, kde jsme vystupovali před 20 000 lidmi. Zároveň se účastníme letních festivalů Benátská, Sázavafest, Rock for People, Fingers up, kde pro návštěvníky připravujeme lekce, flashmob a různé taneční aktivity.

Lucie Vondráčková

Choreografovali jsme dva hudební videoklipy, Zásah a Perfect kiss.
 Skladbu Perfect kiss jsme exkluzivně s Lucií představili v pražském tanečním klubu. Hudební videoklip pro píseň Zásah byl plně v naší režii. Postarali jsme se o styling tanečníků i Lucie, vybrali jsme lokaci pro natáčení, zapojili děti z dětských domovů, zajistili natáčecí štáb a podíleli se i na finálním střihu.

Nadační fond Hanky Kynychové

Dlouhodobě spolupracujeme s Nadačním fondem Hanky Kynychové a jejím projektem Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. V rámci projektu pomáháme dětem z dětských domovů trávit čas aktivně a smysluplně. 
Během celého roku se konají pro děti různá soustředění, kde se zapojujeme jako taneční lektoři. Celoroční snažení dětí se poté zúročí na galavečeru v paláci Žofín.
 Program galavečeru tradičně začíná velkou opening show, kterou již druhým rokem připravujeme.

Dance Divas

Dance Divas koncert se konal u příležitosti Prague Pride na Křižíkově fontáně. Naše taneční čísla provázela celým večerním programem.
 Vystupovali jsme společně s Terezou Maškovou, Danylem Johnsonem, Ilonou Csákovou, Elis Mraz, Dannie Ellou a Peterem Pechou.

Hilton Prague

V červnu roku 2018 jsme vytvářeli dvě pěvecko-taneční show na korporátní párty hotelu Hilton. 
Tématem večera byla Broadway, na kterou jsme se inspirovali světovými muzikálovými tituly – Grease a Chorus line. Show zhlédlo 600 lidí, partnerů hotelu, zaměstnanců a dalších vlivných lidí.

Tisková konference TV Prima

U příležitosti každoroční tiskové konference TV Prima, kde se představuje podzimní televizní program, jsme vtipným tanečním číslem uvedli jejich nový seriál “Tátové na tahu”.
 Celá akce se konala na ostrově Štvanice. Starali jsme se i o zábavu hostů při jejich příchodu. Návštěvníky jsme vyzývali k tanci a bavili je před začátkem programu.

Frisco

Již několik let spolupracujeme se značkou Frisco, která pořádá své promo akce po klubech v celé České republice. Během večera tak vytváříme jedinečnou UV Show, postavenou přímo na míru pro Frisco.

Avion Shopping Park Brno

V červnu roku 2018 jsme, u příležitosti švédských dnů, vytvářeli choreografii pro Avion shopping park v Brně. Připravili jsme jedno taneční číslo na 3 sestříhané písničky švédské skupiny ABBA.